Michael Coudenhove-Kalergi *
(Prag 1937-2018 Chigasaki) Phantastische Landschaft, monogrammiert: C M K, datiert: (19)76, Aquarell-Mischtechnik auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 34 x 46 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
31.05.2022 - 15:25
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Michael Coudenhove-Kalergi *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.05.2022 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Michael Coudenhove-Kalergi * 10 Bilder:
Vyvolávací cena: