Peter Robert Keil*
Züllichau/Pommern 1942 geb. "Kopf in rosa, violett und rot", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 60 x 39,5 cm, signiert, gerahmt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
03.06.2022 - 10:04
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Peter Robert Keil*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 03.06.2022 - 10:04 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |