2 wiener Schöpflöffel
Silber 800, Meistermarke der Firma Klinkosch, österr. Amtspunze 1872-1922, 178 g, verkratzt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
03.06.2022 - 10:36
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
2 wiener Schöpflöffel
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 03.06.2022 - 10:36 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |