Čís. položky 278

Goyo Hashiguchi (1880-1921),

Goyo Hashiguchi (1880-1921), - Asijské umění

Tenegui Moteru onna(Dame mit Gesichtstuch), Nachdruck 1980er (?) datiert und signiert: Taishokyunen jugatsu(Taisho 9, 1920), Goyo ga, Farbblockdruck, hier fehlt das Familiensiegel am unteren linken Rand, Verleger: Tansaisha(?), schönes graues Mica im Hintergraund, rückwärtig an den oberen Ecken zwei Klebestellen, sehr guter Druck und Farben, Goyo-Hashiguchi (1880-1921) Tenegui Moteru onna(Woman with a Hand Towel, re-issued edition, 1980s (?), dated and signed: Taishokyunen jugatsu (Taisho 9, 1920), Goyo ga, colour block print, here the family seal is missing, publisher Tansaisha (?) beautiful grey mica in the background, tape on top verso corners, fine impression and colours, 47,8 x 31,8 cm,(CT)

25.05.2022 - 14:32

Vyvolávací cena:

Goyo Hashiguchi (1880-1921),

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Asijské umění
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.05.2022 - 14:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.