Altschliffbrillantsolitär ca. 0,80 ct
Weißgold 585, RW 57, 4,9 g, Brillant mit Oberflächenmerkmalen øG5
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
07.06.2022 - 15:05
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.06.2022 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Graz |