Altschliffbrillant/DiamantCollier
Weißgold 585, Fassungen in Platin, zusammen ca. 1,20 ct, Länge 46 cm, 1. Drittel 20. Jh.,5,4 g øG5
07.06.2022 - 15:08
- Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.06.2022 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Graz |