Altschliffbrillantdamenring
Gold 585, zus. ca. 1,20 ct, mit synthetischem Korrund, RW 55, österreichische Amtspunzierung 1925-1965, 3,8 g øG4
07.06.2022 - 15:16
- Dosažená cena: **
EUR 850,-
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Altschliffbrillantdamenring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.06.2022 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Graz |