Brillantanhänger "Herz"
Gold 585, zwei Brillanten zus. ca. 0,10 ct, 10,6 g øG11
13.06.2022 - 15:18
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantanhänger "Herz"
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 13.06.2022 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffdiamant Damenring ca. 0,35 ct
- Brillant Collier zus. ca. 8,20 ct
- "Giovanni Raspini" Schlüsselanhänger "VW Käfer"
- Diamant Damenring zus. ca. 0,35 ct