Hochfrequenzrüttler "Wacker HBA 1.5/42",
stark gebraucht, beschädigt, fehlen Teile u. a. Rüttler, ohne Gewähr
01.06.2022 - 13:19
- Dosažená cena: **
EUR 25,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1,-
Po-Pá: 8.00 - 15.00
traun@dorotheum.at +43 7229 629 54 |
Aukce: | Motorová vozidla a technika |
Datum: | 01.06.2022 - 13:19 |
Místo konání aukce: | Traun |
Prohlídka: | 27.05. - 01.06.2022 |
Položky z jiných aukcí
- Amethystanhänger
- Lose Brillanten zus. 4,89 ct, H-N/VSI-P1
- Anhänger "Tempel"
- Diamant Rubinring