Arnulf RAINER, O.T., 2002
Mischtechnik auf Laserdruck, ca. 30 x 41 cm, gerahmt, signiert
09.06.2022 - 17:15
- Dosažená cena: **
EUR 40.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Arnulf RAINER, O.T., 2002
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Benefiční aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 09.06.2022 - 17:15 |
Prohlídka: | 07.06. - 08.06.2022 |