Bianca REGL, UT (Crop) 3, 2021
Öl auf Leinwand, 24 x 18 cm, rückseitig signiert
09.06.2022 - 17:12
- Dosažená cena: **
EUR 680,-
- Vyvolávací cena:
EUR 680,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Benefiční aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 09.06.2022 - 17:12 |
Prohlídka: | 07.06. - 08.06.2022 |