Otto ZITKO, O.T., 1995
Lithografie (Ed. Michael Woolworth, Paris), 65,5 x 50,5 cm, gerahmt, 25/25, signiert, datiert und beschriftet
09.06.2022 - 17:18
- Dosažená cena: **
EUR 3.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Otto ZITKO, O.T., 1995
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Benefiční aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 09.06.2022 - 17:18 |
Prohlídka: | 07.06. - 08.06.2022 |