Marco Grubas Umkreis/Circle
(1839-1910) Venedig, Markusplatz mit Blick auf Santa Maria Maggiore, Öl auf Leinwand, 15 x 20,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
23.06.2022 - 15:00
- Cena:
EUR 3.550,-
Marco Grubas Umkreis/Circle
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 23.06.2022 - 15:00 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.200,-
Položky z jiných aukcí
- Emil Strecker
- Yoyo mit Montierung aus Sterlingsilber, Gorham, USA, um 1970
- Bockflinte, Caesar Guerini - Gardone, Mod.: Caesar, Kal.: 20/76,
- Pistole, Glock, Mod.: 22 Gen. 4, Kal.: .40,