Rudolf Alfred Höger
(Trossnitz 1877-1930 Wien) Am Pferderennplatz, signiert R. A. Höger, rückseitig Etikett Gemäldesalon Hugo Arnot, Öl/Leinwand, 53 x 79 cm, gerahmt
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
23.06.2022 - 15:02
- Cena:
EUR 2.960,-
Rudolf Alfred Höger
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 23.06.2022 - 15:02 |