Karl Kaufmann
(Neuplachowitz 1843-1905 Vienna)
Venice, a View of the Punta della Dogana, signed with the pseudonym H. Carnier, oil on canvas, 37 x 58 cm, framed, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
20.06.2022 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 6.400,-
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-
Karl Kaufmann
Aukce: | Olejomalby a akvarely 19. století |
Datum: | 20.06.2022 - 15:00 |
Prohlídka: | 11.06. - 20.06.2022 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Položky z jiných aukcí
- Filippo Cifariello (1864-1936), Bronzeobjekt: "Ondina", um 1900
- Tafelaufsatz, 1. Drittel 20. Jahrhundert
- Diamantring zus. ca. 0,70 ct