Edward Harrison Compton *
(Feldafing 1881-1960)
The Mühlsturzhörner Summits in Berchtesgaden, signed E. Harrison Compton, oil on canvas, 69 x 101 cm, framed, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
20.06.2022 - 16:45
- Dosažená cena: **
EUR 4.352,-
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-
Edward Harrison Compton *
(Feldafing 1881-1960)
Aukce: | Olejomalby a akvarely 19. století |
Datum: | 20.06.2022 - 16:45 |
Prohlídka: | 11.06. - 20.06.2022 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: