Franz Xaver Pieler
(Vienna 1876-1952 Klosterneuburg)
Floral Still Life with a Bird’s Nest, signed F. X. Pieler, oil on panel, 31.5 x 24.5 cm, framed, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
20.06.2022 - 17:01
- Dosažená cena: **
EUR 3.066,-
EUR 1.600,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Franz Xaver Pieler
Aukce: | Olejomalby a akvarely 19. století |
Datum: | 20.06.2022 - 17:01 |
Prohlídka: | 11.06. - 20.06.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)