Alois Hans Schram (Schramm)
(Vienna 1864-1919)
Venus, study, signed, dated A. H. Schram 1907, oil on canvas, 46 x 38.5 cm, framed, (JP)
Expert: Johanna Plank, MA
Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501
johanna.plank@dorotheum.at
20.06.2022 - 17:13
- Dosažená cena: **
EUR 1.536,-
EUR 1.000,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Alois Hans Schram (Schramm)
(Vienna 1864-1919)
Expert: Johanna Plank, MA
Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501
johanna.plank@dorotheum.at
Aukce: | Olejomalby a akvarely 19. století |
Datum: | 20.06.2022 - 17:13 |
Prohlídka: | 11.06. - 20.06.2022 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-