Altschliff Diamant Ring um 1900 ca. 0,40 ct
Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 60, 6,3 g Breite max. ca. 7 mm øG6
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
07.06.2022 - 15:43
- Vyvolávací cena:
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.06.2022 - 15:43 |
Místo konání aukce: | Linz |