Altschliffbrillantring, zus. ca. 0,55 ct
Weißgold 585, synth. Saphire, RW 52, 2,4 gøG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
07.06.2022 - 15:16
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.06.2022 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |