Saphir Brillant Damenring
Weißgold 585, tlw. rotvergoldet, zwei Brillanten, zus. ca. 0,30 ct, ein Saphir, ca. 0,55 ct, RW 56, 5 gøg5
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
15.06.2022 - 10:09
- Vyvolávací cena:
Saphir Brillant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 15.06.2022 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |