Fritz Paplham *
(Klosterneuburg 1888-1958 Wien) "Bergkirche", links unten signiert Fritz Paplham, Öl auf Karton, ca. 50 x 60 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
18.01.2017 - 15:23
- Vyvolávací cena:
Fritz Paplham *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.01.2017 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |