Leon Abramowicz *
(Czernowitz 1889-1978 Wien) "Stillleben", Öl auf Karton, 62 x 44,5 cm, gerahmt, revers mit Nachlassstempel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.06.2022 - 11:17
- Vyvolávací cena:
Leon Abramowicz *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2022 - 11:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant Ring mit unbehandeltem Saphir ca. 1 ct
- Brillantring mit unbehandeltem Saphir ca. 10,36 ct
- PKW "Land Rover Range Rover 3,6 TD V8 Vogue Automatik",
- LKW "VW Caddy Kastenwagen BMT 1,6 TDI DFP (Euro5)",