Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) "Traunsee (?)", signiert Rud Hradil, Aquarell auf Papier, auf Karton fixiert, 35 x 49 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.06.2022 - 11:48
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hradil *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2022 - 11:48 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-