Jakob Gasteiger *
(Salzburg 1953 geb.) "Ohne Titel", revers signiert Jakob Gasteiger datiert 1992, Acryl auf Leinwand, 120 x 100 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.06.2022 - 11:31
- Dosažená cena: **
EUR 6.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Jakob Gasteiger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2022 - 11:31 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |