Peter Pongratz *
(Eisenstadt 1940 geb.) "Rausch durch die Beatles", Farblithografie, 1974, Ausschnitt 30 x 27 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.06.2022 - 11:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Peter Pongratz *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2022 - 11:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |