Nachahmer des Giovanni Francesco Romanelli
Eine Sybille, Öl auf Leinwand,39 x 27,5 cm, gerahmt
Expert: Mark MacDonnell
Mark MacDonnell
old.masters@dorotheum.com
15.06.2022 - 11:44
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Mark MacDonnell
Mark MacDonnell
old.masters@dorotheum.com
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2022 - 11:44 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |