Beutel
19. Jhdt, datiert 1854, beschriftet Tesa, Messing, graviert, Beutel aus rotem Samt, 11,5 x 10 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.06.2022 - 12:17
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Beutel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2022 - 12:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Muschelcamee Anhänger
- Bronzerelief nach antikem Vorbild: Darstellung der Nike, Rom, um 1900
- Email Manschettenknöpfe "Maskenball"