Altschliffdiamantsolitär ca. 0,25 ct
Gold 750, rumänische Amtspunze Teile der Ringschiene Gold 585RW 61, 6,8 gøg7
15.06.2022 - 10:08
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2022 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |