Ludwig Halauska
(Waidhofen/Ybbs 1827-1882 Wien Eine Mühle, signiert, datiert L. Halauska, 6. Sept. (18)79, Öl auf Leinwand, 27 x 32 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
16.01.2017 - 14:42
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ludwig Halauska
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 16.01.2017 - 14:42 |
Prohlídka: | 10.01. - 16.01.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: