Franz Hoffelner
(Wien 1875-1936) "VII. Zieglergasse", betitelt, signiert F. Hoffelner, Aquarell auf Papier, 30,5 x 18,5 cm, gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
21.06.2022 - 13:21
- Vyvolávací cena:
Franz Hoffelner
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Aukce: | Mistrovské kresby a grafiky do roku 1900, akvarely, miniatury |
Datum: | 21.06.2022 - 13:21 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 330,- -
Cena:
EUR 170,-