Rudolf Kargl
(Wien 1878-1942 Mödling) Die drei Zinnen in den Dolomiten, betitelt, signiert R. Kargl, Aquarell auf Papier,31 x 21 cm, gerahmt, fleckig, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
21.06.2022 - 13:22
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Rudolf Kargl
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Mistrovské kresby a grafiky do roku 1900, akvarely, miniatury |
Datum: | 21.06.2022 - 13:22 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: