Eduard Zetsche
(Wien 1844-1927) Pratermotiv, signiert und datiert Ed. Zetsche (1)920, Aquarell auf Papier, 39 x 26 cm, vergl. gerahmt, Rahmen beschädigt,
20.06.2022 - 10:28
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Eduard Zetsche
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.06.2022 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: