Franz Traunfellner *
(Gerersdorf/N.Ö. 1913-1986), "Bauerngarten", signiert "Franz Traunfellner", Holzschnitt, Stockmaß ca. 19 x 12,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
20.06.2022 - 10:18
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Franz Traunfellner *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.06.2022 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: