Loser Altschliffbrillant 1,01 ct
Shape: Old cut diamond Color Grade: I-J Clarity Grade: p1-p2 Fluorescence: None Plastikboxøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
29.06.2022 - 14:05
- Dosažená cena: **
EUR 1.184,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Diamonds Only |
Datum: | 29.06.2022 - 14:05 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)