2 Farbradierungen, Landhaushof/Hauptplatz Graz,
handsigniert Karl Schwetz/ Josef Eidenberger, Stockgrößen 30,5 x 22/ 33 x 26,5 cm, verglast, gerahmt, teilweise abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
27.06.2022 - 15:31
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 27.06.2022 - 15:31 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Leo Scheu *
- Nach Pablo Picasso *
- Eduard Ansen-Hofmann *