Helmut Kriechbaum *
(Mettmach 1970 geb., tätig in Gmunden) blue dots, rückseitig signiert: Helmut Kriechbaum, datiert: 2022, betitelt, Acryl auf Leinwand, ca. 140 x 120 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:03
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Helmut Kriechbaum *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |