Anton Filkuka *
(Wien 1888-1957) Hügelige Landschaft mit Bachlauf, signiert: A. Filkuka, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 70 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.200
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:08
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Anton Filkuka *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |