Keith Haring *
(Kutztown 1958-1990 New York) One Dollar Bill, handsigniert: K. Haring, datiert: (19)89, Filzstift (felt-tip pen) auf originaler Banknote (One US Dollar), ca. 6,5 x 15,5 cm, in Plexiglasrahmen
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:16
- Dosažená cena: **
EUR 5.500,-
- Vyvolávací cena:
Keith Haring *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |