Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) Alpenlandschaft, handsigniert: Hans Figura, Radierung in Farbe auf Papier, Druckplattengröße ca. 35,5 x 29 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Figura *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: