Mario Dalpra *
(Feldkirch 1960 geb.) Ohne Titel (Briefkuvert an Peter Baum), signiert: Mario Dalpra, um 1990, Mischtechnik mit Kugelschrieber und Farbstift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 13 x 17,8 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:22
- Vyvolávací cena:
Mario Dalpra *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.600,-