Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) Südliche Küstenlandschaft, signiert: F. Glaubacker, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 28 x 19 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:22
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: