Mel Ramos
(Sacramento/Kalifornien 1935-2018 Oakland) Brown Bear, im Druck signiert: Mel Ramos, betitelt, datiert: 1970, Farbgraphik auf genarbtem Papier nach Mel Ramos, Blattgröße ca. 42 x 29,8 cm, Prägestempel: Atelier Dumas Inc New York, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:24
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Mel Ramos
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Linz |