Marcel Houf *
(Karlsbad 1951 geb.) Chaos, signiert, datiert: 2001, betitelt, Mischtechnik aus Acryl und Fotocollage auf Papier, Blattgröße ca. 49,5 x 64,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:29
- Vyvolávací cena:
Marcel Houf *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Linz |