Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Wegkreuz in Landschaft, Nachlasssignatur: NL Luigi Kasimir, Radierung in Farbe auf Velin, Druckplattengröße ca. 35 x 25,7 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:38
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: