Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Samson findet den Kadaver des Löwen, handsigniert: Ernst Fuchs, aus dem Zyklus: Samson, 1961, Radierung, Druckplattengröße ca. 31,2 x 24,4 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ Weis 62 III d
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: