Istvan Megyery
(Ungarn 1898-1972) Blumen in einer Vase, signiert: Megyery, Öl auf Leinwand, ca. 60,5 x 50,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:35
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Istvan Megyery
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Linz |