Klara Scholler, 1948 Graz geb.
"Kleiner Nachtvogel, Aquarell auf Papier, signiert, datiert 96, betitelt 22 x 16 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
11.01.2017 - 15:11
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.01.2017 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.12. - 11.01.2017 |