Altschliffbrillantsolitär 0,44 ct
Weißgold 585, RW 56, 1,9 gøg2
21.07.2022 - 15:01
- Vyvolávací cena:
Weißgold 585, RW 56, 1,9 gøg2
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 21.07.2022 - 15:01 |
Prohlídka: | 23.06. - 20.07.2022 |