Künstler 19. Jhdt
Der Fischzug am See Genezareth, Öl auf Leinwand, 158 x 220 cm, Krakkles, beschädigt, gerahmt,
04.07.2022 - 10:03
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Künstler 19. Jhdt
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |